Гарантія якості
Вже більше ніж чверть століття ми даруємо солодощі найвищої якості для українського та закордонного споживача.
Дізнатись більше
Про Компанію
АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських брендів України і в топ-100 світових брендів. Наша компанія успішна 25 років і постійно розвивається.
Дізнатись більше
Шоколадні вироби
В колекції АВК ви знайдете широкий асортимент шоколадних цукерок, батончиків та шоколадних плиток, багато з яких є справжніми інноваціями на ринку України. Наприклад, ТМ «Королівський шарм» - одні з перших цукерок на основі об’ємних вафель в Україні, які тішать споживачів вже більше 10 років.
Дізнатись більше
Цукристі вироби
Найяскравіша категорія АВК представлена желейними та жувальними цукерками, а також льодяниками з яскравими смаками. Візитівками компанії вже більше 10 років є натуральні сластики ТМ «Жувіленд» з додаванням фруктового соку, що смакують як дітям, так і дорослим.
Дізнатись більше
Вироби з борошна
Професійність та талант кондитерів творять маленькі дива на фабриці АВК. Окрім культових зернових снеків ТМ «Мажор» та «Бам-Бук», створених більш, ніж 15 років тому, ви знайдете велике розмаїття печива, круасанів та вафель, вибір яких з кожним роком розширюється.
Дізнатись більше
Інтернет-магазин АВК
Придбати товари АВК тепер можна у Інтернет-магазині компанії, де представлено весь асортимент продукції. Купити улюблені солодощі безпосередньо від виробника можна не виходячи з дому чи офісу, а просто зробивши замовлення в режимі on-line. Ця послуга доступна 24/7.
Дізнатись більше
Новинки
Зустрічайте веселі новинки від «Жувіленд» – «Жувіжабки» та «Зубасті акулки». Лише натуральні інгредієнти та справжній сік всередині! Чекайте ще більше прем’єр, з якими АВК хоче зробити ваше життя солодшим.
Дізнатись більше
Новинки
Скуштуйте нові вишукані шоколадні цукерки з десертними начинками – колекція «АВК Dessert». Зустрічайте «АВК Dessert» смак панна котта, «АВК Dessert» смак десерту «Наполеон», «АВК Dessert» кокосовий та «АВК Dessert» шоколадно-малиновий смак. Незабаром чекайте ще більше новинок від АВК, які зроблять ваше життя солодшим.
Дізнатись більше
Новинки
Зустрічайте четвірку шоколадних плиток у 50-грамовому форматі! «АВК Шоколад» – це шоколадна плитка з улюбленими смаками з какао-продуктів світової якості й найвищих стандартів виробництва. Кожна шоколадна плитка АВК має ступінь подрібнення шоколадної маси понад 95%. Незабаром чекайте ще більше новинок від АВК, які зроблять ваше життя солодшим.
Дізнатись більше
Зворотний зв’язок
вул. Межигірська, 82-а, корпус Б.,
м. Київ, 04080, Україна
Телефон: +38 044 206 85 90
Факс: +38 044 206 85 91
E-mail: kiev@avk.ua
вул. Межигірська, 82-а, корпус Б.,
м. Київ, 04080, Україна
Телефон: +38 044 206 85 90
Факс: +38 044 206 85 91
E-mail: presa@avk.ua
вул. Журналістів, 11, м. Дніпро,
49051, Україна
Телефон/Факс: +38 056 790 16 02
E-mail: dnkf@avk.ua
Сайт: http://dnkf.avk.ua/
Інформаційна служба в Україні: 0-800-5000-12