Про компанiю

АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських брендів України і в топ-100 світових брендів. Наша компанія успішна 25 років і постійно розвивається.

Компанія АВК
входить до
топ 100 кондитерських
компаній світу.

Уже чверть століття національна кондитерська компанія АВК працює для свого споживача в Україні та за кордоном. АВК – це 25 років якості в кожній цукерці, адже ми постійно прагнемо ставати кращими, ніж були вчора.

АВК виробляє шоколадні та жувально-желейні цукерки, печиво та вафлі, зернові та солоні снеки, карамель і круасани та іншу кондитерську продукцію. Піклуючись про здоров’я споживачів, наші кондитери розробили найширший серед українських виробників сегмент дієтичних продуктів. Кондитерські шедеври нашого бренду знають і полюбляють у понад 50 країнах світу.

Свої солодощі ми виробляємо на фабриці у м. Дніпро на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні, суворо дотримуючись міжнародних стандартів якості.

Також ми використовуємо глобальний тренд private label – залучаючи найкращі виробничі майданчики інших країн, зокрема Чехії, Бельгії, Німеччини, Нідерландів та Іспанії.

Сьогодні АВК – це понад 3500 професіоналів кондитерської справи, які щодня працюють над створенням нових солодких шедеврів.

АВК – якість гарантовано!

Нашi цiнностi

Якість

Майстри солодкої справи АВК вкладають свій талант та досвід у кожну цукерку. Тому наші солодощі – це прояв постійної уваги до потреб ринку, максимальна прозорість виробничих процесів та гарантована якість. Ми віддані інтересам споживача, і споживач довіряє нашій продукції – це найбільша винагорода для нас.

Команда

Команда – головний секрет успіху АВК. Професійність кожного з нас – це запорука на шляху до єдиної спільної мети. Разом ми досягаємо усіх поставлених цілей та долаємо будь-які перешкоди. Разом ми виробляємо солодощі, які люблять в Україні і цінують за кордоном.

Інноваційність

Своє прагнення до розвитку ми черпаємо у бажанні задовольнити вибагливі смаки і актуальні потреби споживачів.

Ключ до досягнення наших цілей – це інвестиції у найсучасніше обладнання, розробка власних технологій виробництва та постійне опанування нових продуктових категорій.

Свій професіоналізм ми довели до майстерності, а процес створення цукерок – до рівня високого мистецтва.

Компанія АВК
популярна у
50 країнах
світу.

Репутація

За 25 років відданої праці ми заробили репутацію надійної та відповідальної компанії. Чесне ім’я та бренд – наші найдорожчі нематеріальні активи. Наші споживачі та партнери знають, що на нас можна покладатися, нам можна довіряти. А логотип АВК на упаковці став символом гарантії якості.