Гарантія якості
Вже більше 30 років ми даруємо солодощі найвищої якості для українського та закордонного споживача.
Дізнатись більше
Про Компанію
АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми невпинно працюємо для наших споживачів ось уже 30 років.
Дізнатись більше
Шоколадні вироби
В колекції АВК ви знайдете широкий асортимент шоколадних цукерок, батончиків та шоколадних плиток, багато з яких є справжніми інноваціями на ринку України. Наприклад, ТМ «Королівський шарм» - одні з перших цукерок на основі об’ємних вафель в Україні, які тішать споживачів вже більше 10 років.
Дізнатись більше
Цукристі вироби
Найяскравіша категорія представлена жувальними цукерками з насиченими смаками. Новий яскравий Juveland з додаванням фруктового соку смакує як дітям, так і дорослим.
Дізнатись більше
Інтернет-магазин АВК
У Інтернет-магазині компанії представлено весь асортимент продукції АВК. Купити улюблені солодощі безпосередньо від виробника можна не виходячи з дому чи офісу, достатньо зробити замовлення в режимі on-line. Ця послуга доступна 24/7.
Дізнатись більше
Королівський шарм «CREAMO»
Створені для витонченої насолоди молочним шоколадом, легкою хрумкою вафелькою та ніжною кремовою начинкою всередині. - Батончик із цілим фундуком та горіховою начинкою, вафелька покрита ніжним молочним шоколадом. Для любителів насиченого горіхового смаку. - Батончик з насиченою шоколадною начинкою всередині, вафелька у молочному шоколаді. Для поціновувачів довготривалого шоколадного смаку. - Батончик з цілим мигдалем та кокосовим кремом. Ніжний крем всередині легкої хрумкої вафельки для поціновувачів насиченого кокосового смаку
Про компанію
Королівський Шарм
Шоколадні цукерки на основі вафлі та ніжного крему, вкриті справжнім шоколадом. Витончена форма пірамідки - унікальність та неповторність бренду. Тільки натуральні інгрідієнти в складі. Герметична упаковка зберігає смакові властивості цукерки до кінця терміну придатності.
Про компанію
TRUFALIE
Преміальні трюфельні цукерки із ніжно-танучою текстурою, яскравою ароматикою і неперевершеним шоколадним смаком! Створені для справжньої насолоди та задоволення
Про компанію
KRESKO slim Milk KRESKO slim Dark
2 види улюблених хрумких ласощів зі смаком молочного та чорного шоколаду; Без консервантів, штучних барвників та ароматизаторів; Створені за унікальною технологією – без випікання та розпушувачів; Джерело клітковини, на основі 3 злакових культур - рису, пшениці та кукурудзи. Завжди буде доречним: на роботі, в дорозі та навчанні в якості смачної перерви.
Про компанію
FRUTTA
FRUTTA у трьох улюблених смаках: журавлина, вишня та абрикос. 35% фруктової начинки з вмістом природнього пектина; Гармонійне поєднання соковитої фруктової начинки з добре пропеченим запашним корпусом; Поживне та смачне здобне печиво добре пасує до чашечки чаю або молока.
Про компанію
МАЖОР
Улюблений заковий батончик в форматі To go незмінне джерело клітковини та вуглеводів з натуральними начинками в хрускому корпусі
Про компанію
Зворотний зв’язок
вул. Межигірська, 82-а, корпус Б, м. Київ, 04080, Україна
Телефон: +38 044 206 85 90
Факс: +38 044 206 85 91
E-mail: office@avk.ua
Інформаційна служба в Україні: 0-800-5000-12