Про компанiю

Компанія АВК - один із лідерів національного кондитерського ринку. 

Історія АВК - це 30 років наполегливої роботи усієї команди на досягнення найвищого результату - бездоганної якості продукції.

Компанія АВК
входить до
топ 3 кондитерських
компаній України.

АВК виробляє шоколад, шоколадні цукерки, злакові солодощі та снеки, желейно-жувальні смаколики, а також іншу кондитерську продукцію.

Наші ключові бренди, які підкорили серця споживачів як в Україні, так і далеко за її межами: Королівський Шарм; Trufalie; Trueffle; Шоколадна ніч; KRESKO; Бам-Бук; Мажор; Juveland; Шоколад АВК; Гулівер; Who Said Muuu? та інші.

Піклуючись про здоров'я споживачів, кондитери компанії розробили асортимент діабетичних продуктів, один з найширших серед українських виробників (молочний, екстра-чорний шоколад та батончики без цукру).

Виробничі потужності АВК розташовані у місті Дніпро. Свої солодощі ми виготовляємо на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні. Виробництво компанії сертифіковано відповідно до міжнародної системи менеджменту якості ISO 9000, ISO 22000. У 2017 році високу якість нашої продукції підтверджено міжнародним стандартом IFS, що дає можливість продажів солодощів під брендом АВК в торгові мережі країн Європейського Союзу.

Також компанія АВК використовує глобальний тренд Private Label - виконуючи та розміщаючи замовлення на найкращих виробничих майданчиках інших країн, зокрема Чехії та Туреччини.

Сьогодні АВК - це багатотисячний колектив професіоналів кондитерської справи, які щодня працюють над створенням нових солодких шедеврів.

АВК - якість гарантовано!

Нашi цiнностi

Якість

Майстри солодкої справи АВК вкладають свій талант та досвід у кожну цукерку. Наші солодощі - це прояв постійної уваги до потреб ринку, максимальна прозорість виробничих процесів та гарантована якість. Ми віддані інтересам споживача, споживач довіряє нашій продукції. Це - наша найбільша винагорода.

Команда

Команда - головний секрет успіху АВК. Професійність кожного - це запорука на шляху до єдиної спільної мети.

Відмінною особливістю розвитку і формування нашої команди є можливість самореалізації для кожного із співробітників. В компанії створено всі умови для особистого розвитку та професійного росту кожного члена команди. Ми впевнені, що втілення будь-якої великої стратегії - неможливе без талановитих людей.

Інноваційність

Наше прагнення до розвитку вмотивоване бажанням задовольнити вибагливі смаки і актуальні потреби споживачів.

Ключ до досягнення наших цілей - це інвестиції у найсучасніше обладнання, розробка власних технологій виробництва та постійне опанування нових продуктових категорій. Щодня ми стаємо кращими, ніж були вчора.

АВК розвиває мережу фірмових магазинів. Компанія запустила новий канал продажів власної продукції - Інтернет-магазин. Завдяки цьому, солодощі АВК тепер можна придбати по всій Україні, не виходячи з дому.

Свій професіоналізм ми довели до майстерності, а процес створення цукерок - до рівня високого мистецтва.

Компанія АВК
популярна у
60 країнах
світу.

Репутація

За 30 років відданої праці компанія АВК заробила репутацію надійної та відповідальної компанії.

Нам довіряють споживачі. Нас поважають наші партнери, адже АВК завжди проводила і проводить відкриту та прозору політику у ділових відносинах. Підтвердженням цього є співпраця як з великими міжнародними компаніями, так і з маленькими фермерськими господарствами. Більшість з них є нашими партнерами вже понад 20 років.

Чесне ім'я і бренд - наші найдорожчі нематеріальні активи!

Знак «АВК» на упаковці став символом гарантії якості!