Етапи відбору персоналу

Надіслання резюме
У нас працюють найкращі фахівці різних галузей. Якщо ви хочете приєднатися до команди АВК, просто надішліть своє резюме на personal@avk.ua
Навіть якщо наразі вакансії саме для вас немає, надсилайте резюме та супровідного листа з описанням позиції або функції, що вас цікавить. Ми звернемося до вас у разі появи відповідної вакансії.

Співбесіда
Структура співбесід у компанії передбачає кілька зустрічей – із представником дирекції з персоналу, керівником департаменту та головою генеральної дирекції компанії.

Оцінювання персоналу
У компанії передбачено інструменти, що визначають найважливіші індивідуальні особливості, цінності та моделі поведінки для кожного рівня посади. Завдяки інструментарію оцінки ми знаходимо оптимального кандидата для відповідної роботи, визначаємо його майбутній потенціал, обираємо методи ситуаційного керівництва, закладаючи основу для майбутніх тренінгів, навчання і розвитку.

Зворотний зв'язок
Після кожної зустрічі ми зв’язуємося з претендентами надаючи свій відгук та оцінку.

Пропозиція з працевлаштування
Завершальний етап – затвердження фінального кандидата. Представники дирекції з персоналу узгоджують із кандидатом умови співпраці, консультують його щодо грошової компенсації та пільг, відповідають на всі запитання, що його цікавлять.

Вихід на роботу й адаптація
Для швидкого й ефективного входження нового співробітника в робоче оточення дирекція з персоналу в перший день представляє його колегам, надає путівник нового співробітника і протягом кількох тижнів влаштовує зустрічі з представниками різних відділів, які знайомлять нового працівника з різними напрямами роботи, правилами і процедурами.