НОВА ЗІРКА В ПОРТФЕЛІ АВК

31 Травня 2021

У травні 2021 року національна компанія АВК розпочала виробництво принципово нових десертів. Інноваційне рішення, що запропонували майстри-кондитери цього разу: особливий, унікальний бісквіт – у формі цукерки. Так, у зручному форматі цукерок INTENTO криється приголомшливо ніжний злаковий бісквіт зі соковитою начинкою всередині, огорнутий какао-глазур'ю.

Першою з лінійки INTENTO побачила світ цукерка з бісквітом, просоченим високоякісним бренді з вишневою начинкою. Знайти на полицях новинку INTENTO вишня-бренді можна вже цього тижня. І незабаром очікуйте курагу та чорнослив – як розширення лінійки бренду.

Формула від INTENTO є дійсно унікальною, адже:

ЖОДНОГО ГЛЮТЕНУ
Цукерки INTENTO не містять глютену – особливого білка, який заважає засвоєнню вітамінів та мінералів. Аби вдосконалити цукерку, виробник використав лише ті злаки, що не містять шкідливої клітковини. 

КОРИСНІ ЯКОСТІ ЗЛАКІВ – ЗБЕРЕЖЕНО!
Технологія виробництва цукерки заснована на короткотерміновій термічній обробці. Це дозволяє зберегти функціональні властивості злаків, які є основою бісквіту: рис зміцнює серцево-судинну систему та знижує рівень холестерину, а кукурудза сприяє покращенню пам’яті.

РЕКОРДНО НИЗЬКА КАЛОРІЙНІСТЬ ЯК ДЛЯ ЦУКЕРКИ
Для нового десерту технологи компанії АВК створили авторську рецептуру, що забезпечує відносно невисоку калорійність – лише 59 Ккал на одну цукерку. 

ГАРАНТОВАНА УСМІШКА 
Солодощі підносять настрій! Одна цукерка – і викид серотоніну стрімко поліпшує справи та додає сил. А флавоноїди, що містяться у какао-бобах, знижують рівень стресу та сприяють кращій роботі мозку.

КЛАСИЧНЕ СМАКОВЕ ПОЄДНАННЯ
Непереборний хіт серед поціновувачів вишуканої стриманості – соковита вишня у тандемі з делікатним бренді. Класичний диджестив у цукерці!

АВК цього року виповнюється 30 років, як і Незалежній Україні. Компанія невпинно вдосконолюється, створює інновації навіть у традиційній кондитерській группі, а також – революційні запуски: рослинне м'ясо Dreameat, здорові злакові снеки Brunch. Продукцію українського виробника знають у всьому світі – цукерки АВК експортують до 60 країн.

«Систематично впроваджувати інновації, водночас забезпечувати стабільно високі результати кожного проекту – надважке завдання, – каже Володимир Авраменко, засновник АВК. – Однак, мені важливо, аби знання, накопичені за роки роботи, втілювалися в такі продукти, які несуть користь та дарують ще більше задоволення від смаку».

 

 

 

print До усіх новин